Šajā sadaļā piedāvājam Tev smelties Idejas dāvanām. Visas šīs lietiņas un daudz dažādas citas aplūko tuvāk un iegādājies Pink Room Interneta veikalā www.pinkroom.lv/onlineshop/ ! Veiksmi dāvanu meklējumos! ;)

·       Dāvanu kartes

davanu karte

·       Bižutērija

bižutērija

·       Rokaspulksteņi
Playboy rokaspulksteņi – trāpīgi un tieši laikā! ;)

rokaspulksteņi

·       Jostas un cepures
Jostiņas un cepures – skaisti, krāsaini un eleganti aksesuāri pie dažādiem tērpiem.

cepures un jostas

·       Somas un maciņi
Somas un naudasmaciņi – klasiska vērtība, ko var dāvināt gan svētkos, gan vienkārši ikdienā. Pink Room piedāvā šos aksesuārus no tādiem brendiem kā Pacha, Golddigga, Chupa Chups un Playboy.

somas maki

·       Kurpes, zābaki un botiņas
Izsmalcināti un stilīgi, tā būs lieliska dāvana meitenei ar izteiktu indivudualitāti ģērbšanās stilā!

apavi - kurpes zābaki botiņas

·       Bāra piederumi
Lieliska izvēle gan sievietei, gan vīrietim. Glāzes, krūzītes, pat ledusgabaiņi un blašķīši – sagādā jubilāram prieku rosīties pie bāra letes un cienāt ciemiņus ar tēju, kafiju vai ko stiprāku..

bāra piederumi

·       Istabas aksesuāri
Papildini istabas interjeru ar k
ādu sienas pulksteni, rāmīti, galda lampu vai vienkārši ar smaržīgām svecītēm un skaistiem svečturīšiem.. 
 Dizaina priekšmeti istabai

·      
Gultas aksesuāri
Šie gultas aksesu
āri neatstāj vienaldzīgu nevienu! Playboy pūkainās sedziņas, pledi, gultasveļa un, protams, vienreizējie PLAYBOY spilveni! Tos iemīl un tie aizkustina, jo izskatās orģināli un apburoši!

gultas aksesuāri

·       Vannasistabas aksesuāri
Mīlīgi halāti pēc dušas liks sajusties īpaši komfortabli. Prakstiska un skaista dāvana - krāsaini pirts dvieļi, dvieļi sporta zālei, mazi rokas un sejas dvielīši katrai nedēlas dienai.. Varbūt make-up spogulīts zaķa formā būs oriģinālākā dāvana viņai? Uzdāvini kādu no šiem vannasistabas aksesuāriem!     

vannasistabas aksesuāri

·       Lietiņas atpūtai
Iemīļotu mākslinieku labāko DVD koncertu ieraksti, interesantas grāmatas par modi, stilu, skaistumkopšanu, kā arī klēpju sunīšiem, izklaidējošas spēles - lielisks veids kā uzlabot garastāvokli garajos ziemas vakaros, un ne tikai!izklaidei un atpūtai

·       Rakstāmlietas
PLAYBOY bloci
ņi, penāļi, rakstāmie un zīmuļi, klades un lapiņas, vēstuļu papīra komplektiņi u.c. - iespējams neliela dāvaniņa vai dāvanas papildinājums ar šī brenda pievienoto vērtību, kas lieliski iederēsies meitenes rakstāmlietu krājumos!

kancelejas preces

·       Citas interesantas lietiņas
Patīk sagādāt pārsteigumus?!  Lieliska dāvana nopietniem un nenopietniem cilvekiem! Ja vēlies kaut ko netradicionālāku un pārsteidzošu, tad ar šo noteikti izdosies!
Lieliskie Pink Toolbox komplekti
ņi priekš Tava vai drauga auto, komplektiņš ceļojumiem, kā arī prakstisko mājas darbu instrumenti un pat rozā urbis ar visiem piederumiem! ;)

rozā instrumenti